четвъртък, 14 февруари 2013 г.

Elie Saab, Zuhair Murad, Dilek Hanif, Reem Acra, Abed Mahfouz, Naeem Khan - beauty, art, mastery, simplicity...

Продължих с представянията на Седмицата на модата, Ню Йорк. И осъзнах, че едни от най-перфектните в Haut Couture, са Ориенталските модни дизайнери. Не виждам такова съвършенство, както при който/ която и да било от тях...Което е интересно, защото такава простота, в която обаче не можеш да добавиш и прашинка, защото ще се развали цялата композиция - някак противоречи на ширещото се многообразие на цветове и форми по арабските земи. Само в Азия вероятно са по-шарени. Но може и да бъркам...:)

Представям ви невероятния Elie Saab от Ливан - > eliesaab.com
Actress Gwyneth Paltrow arrives at the Laureus World Sports Awards 2010 at Emirates Palace Hotel on March 10, 2010 in Abu Dhabi, United Arab Emirates. 


 - чудесния Zuhair Murad от Ливан - > zuhairmurad.com


- стилната Dilek Hanif от Турция - > dilekhanif.com
photo source Vogue


- мечтателния Abed Mahfouz от Ливан - > abedmahfouz.com
Nicole Scherzinger on The X Factor UK

- чудесния екип на Jasmine Galleria - > jasminegalleria.com

- Reem Acra, за която не ми достигат думи - романтика, женственост, красота... -> reemacra.com

photo


- Naeem Khan - взрив от екзотика -> naeemkhan.com
photo

linkwithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Популярни публикации

I've been featured on:

I've been featured on:
Oombawka Design
Featured Five Club
Stitch It Up Link Party
2 Crochet Hooks
EyeLoveKnots
featured button
Oombawka Design
Be A Crafter xD
Creative Crochet Workshop